Grc Duvar Paneli

Fibercast GRC Duvar Panelleri duvar ünitesi, pencere ünitesi, üçgen, ayırma dikmesi ve sütun kaplaması şeklinde alınabilir. Boyut olarak özel tasarlanabilen ürünler binanın modüler planına uyar. Uzun olan boyut dikey ve ya yatay olabilir.

Fibercast duvar kaplama panelleri rüzgarı, kendi yükü ve kendi sismik eylemsizlik yüklerini kabul edebilir ve binanın yük mukaveti sistemine aktarabilir. Fibercast duvar panelleri panellerde bulunan entegre çelik saplamalarla şantiyeye teslim edilir.
Fibercast Duvar Panelleri hafif olduğu için, binanın yapı karkasına ve temeline uygulanan yüklerde azalır. Hafif paneller yükleyicinin ulaşılması zor alanlarda dahi küçük ve uygun fiyatlı vinçlerle panellerin hızlı ve verimli bir biçimde ulaşmasına imkan tanır.Ayrıca azalan inşaat süreside binanın daha hızlı bir şekilde kaplanmasını ve dolayısıyla diğer işlemlerin de daha hızlı yapılmasını sağlar. Bu daha hızlı tamamlanma süresi arar finansman maliyetlerini azaltır, genellikle daha erken nakit akışını sağlar.